В Житомирській області очікується 20-градусний мороз і до 15 см снігу

Дата: 12.01.2021 15:20

За даними Українського Гідрометцентру, в Житомирській області та по всій території України очікується різке похолодання -18-21°, в найближчі дні очікується до 15 см снігу.

Дослівно: "Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні. 15-16 січня в Україні очікується значне зниження температури: вночі до 12-18 ° морозу, місцями в північних областях до 21 ° морозу, вдень до 10-16 ° морозу; 17 -18 січня погода залишиться прохолодною".

З 13 січня в Житомирській області прогнозують снігопади та заметілі, на дорогах - ожеледиця. Рятувальники попереджають про небезпечний рівень погодних умов та закликають водіїв дотримуватись дистанції на дорогах та намагатися їхати з безпечною швидкістю.