На Житомирщині розпочалися спеціальні навчання поліцейських

Дата: 09.02.2021 18:08

З 8 лютого на Житомирщині стартували навчально-тренувальні заходи, спрямовані на відпрацювання ефективності та злагодженості дій усіх підрозділів поліції у складних та нестандартних ситуаціях.

Практичний етап заходів триватиме з 10 по 12 лютого. План проведення тренувальних зборів передбачає відпрацювання дій при проведенні кількох поліцейських операцій, у тому числі у разі використання правопорушниками зброї.

Практичний етап навчань, тобто безпосереднє відпрацювання ввідних завдань, поліцейські виконуватимуть у період з 10 по 12 лютого. Тож Головне управління Нацполіції області інформує жителів Житомирщини про заплановані заходи та просить з порозумінням поставитись до можливих незручностей.

Також у разі виникнення незрозумілих ситуацій, слід негайно телефонувати на «102».