В Оліївській громаді продовжують очищати дороги від снігових заметів (ФОТО)

Дата: 17.02.2021 14:01

Вчора, 16 лютого була розчищена дорога до кооперативу садово-городнього товариства «Крошня».

Днем раніше, дану територію намагалися розчистити за допомогою грейдера, проте через великий обєм снігу він не зміг впоратися. Саме тому довелося залучати більш потужну техніку.

Окрім того, були розчищені вулиці та провулки у селі Іванків (вул. Фрунзе, вул. Богунська, вул. Перемоги), Зорокові (вул. Вишпільська) та у Вишполі (вул. Західна, вул. Дачна).

Також була розчищена дорога до Житомирського лісгоспу (у селі Іванків), що дозволило  вчасно забезпечити навчальні заклади громади опаленням для котелень.

Сьогодні роботи продовжать у Камянці, Новоселиці та інших населених пунктах громади.

В Оліївській сільській раді роблять усе можливе, аби оперативно очищати від снігу дороги громади. Сільськиий голова Анатолій Мельниченко контролює ситуацію особисто. Було дано доручення комунальним службам та заключено договори на прибирання снігу з підрядними організаціями.