В Оліївській громаді відбувся семінар з питань вчинення нотаріальних дій (ФОТО)

Дата: 23.02.2021 13:59

22 лютого  в приміщенні залу засідань  Оліївської  сільської ради за участі нотаріуса Доброльожи В. В. , секретаря Оліївської сільської ради Готича О. В, працівників відділу ЦНАП та старост відбувся семінар з питань вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

На семінарі обговорили питання щодо порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, порядок посвідчення заповітів і довіреностей, що прирівнюються до нотаріально посвідчених та розглянули зразки відповідних документів, тощо.

Старостам було надано роз’яснення щодо вчинення ними нотаріальних дій  та дотримання  посадовими особами органів місцевого самоврядування ст. 8 Закону України  «Про нотаріат» на територіях, де вони здійснюють свої повноваження.

Учасники семінару ознайомилися з порядком подання відомостей  щодо внесення заповітів і довіреностей, посвідчених посадовими особами органів місцевого самоврядування, до відповідних Державних реєстрів Міністерства юстиції України.