Відбулась четверта позачергова сесія Оліївської сільської ради (ФОТО)

Дата: 24.02.2021 11:01

23 лютого 2021 року під головуванням Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка відбулося позачергове засідання 4-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради.

У ході засідання депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 4-х питань порядку денного. Одне з питань – зміни в контракті з директором КП «Здобуток». Доповів по даному питанню сільський голова.

Серед інших важливих рішень, розглянутих 4-ю позачерговою сесією сільської ради, – про внесення змін у назву, склад засновників, структуру Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Вільської сільської ради. Мова йде про прийняття даної амбулаторії на баланс Оліївської сільської ради.

Було внесено зміни у назву амбулаторії, затверджено статут, структуру та штат.

Також Анатолій Мельниченко виступив з питанням про перегляд орендної плати по діючих договорах оренди землі. Деталі будуть згодом на нашому сайті.

Ознайомитися із рішеннями 4-ї сесії 8-го скликання Оліївської сільської ради, після набуття ними чинності у визначеному законодавством порядку, буде можливо в розділі «Офіційні документи» цього веб-сайту.