В Оліївській громаді відбувся плановий профілактичний рейд «Діти вулиці» (ФОТО)

Дата: 25.02.2021 15:07

24 лютого 2021 року відбувся плановий профілактичний рейд «Діти вулиці», який проводився з метою виявлення дітей, схильних до бродяжництва та тих, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Рейд було проведено на території Новопільського старостинського округу, в селах Окілок та Новопіль.

До складу рейдової групи увійшли староста Новопільського старостинського округу, працівники служби у справах дітей Оліївської сільської ради, комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради», Новопільського ліцею та представник ювенальної превенції Житомирського відділу поліції №1.

Було обстежено 6 сімей, у яких виховується 13 дітей, вивчено житлово-побутові умови дітей у сім’ях та виконання батьками своїх обов’язків.

Зазначений захід довів, що є ряд сімей, які потребують постійного контролю з боку посадових осіб Оліївської сільської ради.

Варто зазначити, що у ході рейду, деякі батьки були притягнуті до відповідальності за частиною 1 статті 184 (ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей ) та 178(Використання доходу від майна дитини Дохід, одержаний від використання майна малолітньої дитини, батьки мають право використовувати на виховання та утримання інших дітей та на невідкладні потреби сім'ї) Кодексу України про адміністративні правопорушення.