Представники Оліївської громади привітали з Днем народження митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима

Дата: 01.03.2021 12:25

Від імені Оліївської сільської ради та Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка представники громади 26 лютого привітали з Днем народження керуючого Житомирською єпархією - митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. Цього дня відбулася Божественна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Представники Оліївської громади побажали Владиці Никодиму міцного здоров’я та Божої допомоги у всіх добрих справах.

Привітали Архіпастиря і діти нашої громади на сторінці Спортивно-культурного клубу у Фейсбук, опублікувавши світлину, на якій Владика сфотографований з дітлахами в древньому Свято-Троїцькому храмі с. Троковичі.

Діти та батьки подякували митрополиту Никодиму за постійну підтримку ініціатив щодо виховання дітей та молоді.

Як ми повідомляли, минулої осені в день Покрова Пресвятої Богородиці секретарю Оліївської сільської ради Анатолію Мельниченку було вручено високу нагороду - Орден Української Православної Церкви святого великомученика Георгія Побідоносця та Грамоту За заслуги перед Українською Православною Церквою за підписом митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

(фото - прес-служба Житомирської єпархії УПЦ та з архіву)