Анатолій Мельниченко: «Нехай лунають теплі слова на адресу жінок не лише 8 березня, а кожного дня!»
Чоловіки Оліївської громади і цього року намагалися напередодні Міжнародного жіночого дня подарувати частинку весни чарівним працівницям сфери культури, медицини, педагогам, працівницям апарату та відділів сільської ради, подарувавши запашні тюльпани та солодкі сюрпризи до свята.
Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко, секретар Оліївської сільської ради Олександр Готич разом з начальником відділу освіти Олександром Антонюком завітали в села громади, аби сказати теплі слова привітань представницям прекрасної половини людства.
Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко побажав усім жінкам міцного здоров’я, радості, любові та добра. А ще побажав, щоб лунали теплі слова на адресу представниць прекрасної половини людства не лише 8 березня, а кожного дня, адже саме жінка є початком життя і початком усього прекрасного в житті.