На Житомирщині припинять рух громадського транспорту через посилений карантин
Дата: 11.03.2021 18:16
Кількість переглядів: 1247
Відзавтра, 12 березня, по всій Житомирській області рух громадського транспорту буде зупинено.
Про це повідомив прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник.
Орієнтовно такі заборони діятимуть до 18 березня. За деякою інформацією, певний шлях, аби громадяни могли дістатися до місця роботи, буде знайдений. Тому варто слідкувати за свіжою інформацією.
«Згідно з постановою Кабінету Міністрів припиняється рух транспорту. Це стосується рейсових автобусів на приміських, міжміських та внутрішньообласних маршрутах. Це обов’язкова вимога, не рекомендаційна, і діятиме вона до кінця "червоної зони". Контролюватиме цей процес Нацполіція», - пояснює Юрій Мельник.