До уваги жителів громади! Інформація про роботу сільської ради під час карантину

Дата: 22.03.2021 15:52

Фото без описуШановні жителі громади! У зв’язку з введенням на території Житомирської області «червоної» зони карантинних обмежень, просимо Вас звертатися до Оліївської сільської ради тільки в разі необхідності! Прийом громадян працівниками Оліївської сільської ради на період «червоної» зони скасовується.
 На час скасування прийомів громадян ви можете звертатись до сільської ради
- письмово за поштовою адресою: 12402, с.Оліївка, вул. Л.Ступницького, 68;
- письмово  на електронну пошту: відділ загально-організаційної роботи: oliivskagromada_68@meta.ua;
- дистанційно за номерами телефонів:

(067) 580-67-55 (приймальня, відділ загально-організаційної роботи);

(096) 24-10-775 ("Гаряча лінія" Оліївської сільської ради).

Відділ ЦНАП прийматиме відвідувачів з обмеженим доступом до приміщення (черга формується за межами приміщення і в приміщення запрошуємо по одній людині), за винятком виключних випадків. По можливості, просимо звертатися до ЦНАП також за номером телефону: (094)914-74-03, а також на електронну адресу:  cnap_oliivka@ukr.net.