День початку АТО. Вічна пам'ять полеглим Захисникам! Вічна слава живим!

Дата: 13.04.2021 10:13

Фото без опису13 квітня 2014 року в Україні було оголошено про початок антитерористичної операції на сході України без введення воєнного стану із залученням Збройних сил України, оскільки, напередодні російський диверсійний загін на чолі з Ігорем Гіркіним взяв під контроль Слов'янськ, Краматорськ та низку інших населених пунктів.

Антитерористична операція на сході України (АТО) — комплекс військових та спеціальних організаційно-правових заходів українських силових структур, спрямований на протидію діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України.

Операція тривала з 14 квітня 2014 року до 30 квітня 2018. Після АТО на сході України була введена операція Об'єднаних сил (ООС).

За період проведення антитеростичної операції на сході України втрати становили 3332 людини, з них бойові втрати – 2394 чол., небойові – 938 чол.

За 7 років гібридної війни втрати силових структур України становлять 4449 чоловік.

На жаль, непоправної втрати зазнали і жителі нашої громади, які втратили своїх синів, справжніх друзів та коханих. Не повернулися додому, захищаючи Батьківщину, - Заброцький Вадим Йосипович, Фурман Олександр Валентинович, Гнатюк Володимир Володимирович, Литвинчук Дмитро Юрійович. Вічна пам'ять самовідданим патріотам України!

Оліївська сільська рада висловлює слова вдячності та співчуття рідним усіх та кожного Захисника, яких уже немає з нами.

Ми дякуємо всім живим героям, які пройшли фронтами цієї війни і сьогодні з незагоєними ранами розбудовують рідну Україну та нашу громаду! Міцного здоров’я Вам та Вашим близьким, шановні наші захисники!

Герої не йдуть в нікуди, вони живуть серед нас – живі та загиблі.