До уваги дітей, які проживають на території Оліївської громади! Інформація стосується саме вас!

Дата: 20.04.2021 16:01

Кожній дитині у нашій державі гарантується право на свободу, особисту недоторканність та захист гідності.

Будь-які стосунки мають базуватися на взаємоповазі, справедливості. Приниження честі та гідності дитини є недопустимим.

До дітей не можна застосовувати будь-які форми домашнього насильства та інші методи жорстокого поводження.

Згідно Закону України «Про охорону дитинства», кожна дитина має право особисто звернутися до органу опіки та піклування, служби у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.

Тож шановні діти, доводимо до вашого відома, що у разі порушення ваших прав чи свобод,  ви можете особисто звернутися за допомогою до:

- керівника закладу загальної середньої освіти, в якому навчаєтесь;

- старости відповідного старостинського округу;

- комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Оліївської сільської ради» Житомирського району, Житомирської області ;

- служби у справах дітей Оліївської сільської ради Житомирського району, Житомирської області.

Служба у справах дітей Оліївської сільської ради