Нарешті у футболістів Оліївської громади буде власний стадіон

Дата: 21.04.2021 11:41

Нарешті у футбольних команд Оліївської громади буде власний стадіон. Його облаштовують на базі існуючого великого футбольного поля в Троковичах. Тут наявні і розміри, які мають бути за стандартами, і зручне розташування. Тепер командам не потрібно буде арендувати майданчик для тренувань та ігор у когось. Крім того, тут можна буде проводити ігри й інших команд, які забажають. Таким чином жителі громади зможуть бути свідками яскравих футбольних баталій, а діти та молодь матимуть приклад активного здорового способу життя. Можливо, хтось з них у майбутньому стане відомим футболістом.

Днями було розпочато роботи по реконструкції даного футбольного поля.

Оліївська сільська рада висловлює слова вдячності за безкоштовну допомогу в підготовці стадіону в селі Троковичі до Чемпіонату Житомирського району з футболу керівнику ТОВ "АСФАЛЬТ ПЛЮС" Петросяну Разміку Ваніковичу.

Як ми повідомляли, футбольні команди Оліївської громади активно готуються до майбутніх змагань!