Вперше за багато років у Троковичах відбулася гра на великому полі

Дата: 23.04.2021 13:57

У Троковичах вперше за багато років побачили великий футбол. В рамках підготовки до районних змагань відбувся товариський матч між командами Довжика та Троковичів.

Глядачами гри стали місцеві хлопчаки, які спершу спостерігали за грою старших, а пізніше взяли м'яч і стали грати на міні-футбольному полі.
Як ми повідомляли, дане футбольне поле підходить за стандартами. Розпочато його підготовку до ігор. Троковицька команда "Маяк" подала заявку на участь у районних змаганнях і повинна мати своє футбольне поле. Незабаром тут планують проводити багато ігор на радість місцевим жителям, які скучили за великим футболом. Цього разу у грі участь взяв навіть староста Троковицького старостинського округу, який у товариському матчі гідно вистояв два тайми на позиції воротаря. Приємно відзначити, що активну участь у спортивному житті громади беруть депутати сільської ради Василь Городнюк, Євген Герасимчук та Артем Морозюк.
Тож представникам Троковичів, Довжика і командам інших наших сіл бажаємо подальших перемог та захоплюючих ігор.