До уваги фізичних осіб та суб’єктів господарювання у сфері бджільництва. Реєстрація пасік

Дата: 27.04.2021 14:21

Відповідно до Порядку реєстрації пасік, затвердженого Наказом  Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання сфери бджільництва», суб’єктам господарювання, що провадять діяльність у галузі бджільництва, а також фізичні особи, у яких наявні бджолині сім’ї необхідно здійснити реєстрацію пасіки в органі місцевого самоврядування.

Реєстрація пасіки проводиться органом місцевого самоврядування на підставі заяви  про реєстрацію пасіки та виданого ветеринарно-санітарного паспорта пасіки територіальним органом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Заяви та засвідчені заявником копії паспортів пасіки необхідно подати до старостинських округів, які в подальшому будуть передані до відділу соціального захисту Оліївської сільської ради.

Форму заяви можна завантажити за посиланням.