Триває благоустрій Оліївської громади (ФОТОЗВІТ)

Дата: 06.05.2021 15:06

Вже протягом двох місяців в усіх населених пунктах Оліївської громади проводяться роботи з благоустрою та приведення в належний стан територій сіл. Роботи виконують працівники комунального підприємства «Здобуток».

За цей час було виконано велику кількість робіт, а саме:

-облагорожено території старостинських округів;

-реконструйовано 2 братські могили часів Другої світової війни (встановлено пам’ятні знаки у с. Троковичі та с. Некраші);

-приведено до ладу 5 кладовищ (пофарбовано огорожі, очищено від кущів території кладовищ).

Також очищено від сміття придорожні смуги, ліквідовано близько десяти стихійних сміттєзвалищ, тощо. Здійснюється обрізка кущів на територіях комунальних установ та придорожніх смугах.

У будинку культури села Некраші було висаджено молоді дерева, облагороджено квітники. Нагадаємо, що в проведенні благоустрою території Оліївської громади взяли участь і працівники сільської ради.

Шановні жителі Оліївської громади, наближаються поминальні дні, тож радимо вам відмовлятися від штучних квітів на кладовищах: куди краще за них – живі насадження (утилізація яких, до того ж, не завдає шкоди довкіллю).

Окрім того, прохання до всіх жителів громади - після відпочинку на природі прибирайте після себе сміття. Пам’ятаємо, що чистота починається поряд з тобою!