В Оліївській громаді відбулись урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення (ФОТОЗВІТ)

Дата: 07.05.2021 17:00

До Дня  пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в населених пунктах Оліївської громади відбулося покладання квітів до братських могил, стел, пам’ятних знаків, обелісків.

Участь в покладанні квітів взяли сільський голова Анатолій Мельниченко, секретар сільської ради Олександр Готич, керуючий справами апарату сільської ради Валерій Петрук, старости старостинських округів, депутати та посадові особи сільської ради.
Також за участі заступника голови Житомирської райдержадміністрації Заворотнюк Людмили, першого заступника голови райдержадміністрації Хомич Олександра, голови районної ради ветеранів Житомирського району  Ковальчука Олексія, заступника голови Житомирської районної ради Палія Володимира, депутата Житомирської районної ради Жилінського Миколи та керуючою справами Житомирської районної ради  Оверкович Галини, Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка відбулось покладання квітів на братській могилі у Довжику.
Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Тодішня стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нас - нащадків.
Ці дати символізують не тріумф переможців над переможеними, а нагадують нам про страшну катастрофу. Історія вчить нас - не можна вирішувати проблеми міжнародного рівня збройним шляхом, ультиматумами, агресією.
«Ніколи знову!», - гасло, яке має лунати у серці кожного з нас!
У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, яких на жаль з кожним роком стає все менше, так і усіх тих, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених.
Шана та низький уклін ветеранам Другої світової війни та вічна пам’ять загиблим!