ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Дата: 18.05.2021 09:20

Уряд вніс зміни до порядку надання населенню субсидій | Северодонецк-online

14 квітня 2021 року Кабінет Міністрів України кардинально змінив правила призначення та виплати житлових субсидій. Постанова набрала чинності 30 квітня 2021 року і застосовується з 1 травня 2021 року.

У травні 2021 р. призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Автоматичного продовження субсидії не буде.

Житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні - вересні 2021 р., призначається починаючи з травня 2021 року.

Звертаємо вашу увагу, форма Заяви та Декларації про призначення субсидії змінена.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися за посилання: https://rada.info/upload/users_files/04348409/ace2913049609c9b9e773ab33b0795d5.docx