Юні друзі! Вітаємо вас зі святом!

Дата: 31.05.2021 09:30

1 червня світова спільнота відзначатиме Міжнародний день захисту дітей |  Хмельницька міська рада

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – День захисту дітей.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Саме тому, святий обов’язок кожного з нас подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей наших дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.

Дуже хочеться, щоб наші діти, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Одвічна істина «Діти – наше майбутнє», а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, як складеться дитяча доля.

Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

Оліївський сільський голова

Анатолій Мельниченко,