Останній дзвінок пролунав для випускників Вільська та Новополя

Дата: 04.06.2021 13:08

3 червня 2021 року останній дзвоник пролунав для 30 випускників Новополя та Вільська. Сльози смутку і радості – все поєдналося в цей прекрасний літній день.

Батьки, вчителі та звичайно самі випускники з особливим хвилюванням прийшли цього дня до своїх навчальних закладів. Привітали випускників Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко, заступник сільського голови Оксана Грищенко, які побажали їм вдало здати ЗНО, вступні іспити, щасливого дорослого життя, міцного здоров'я та Божої підтримки.

«Скільки б років нам не було, всередині ми завжди залишаємося дітьми – і це чудове відчуття. Нехай всі ваші гарні задуми здійснюються, шановні випускники», - звернувся до одинадцятикласників та дев'ятикласників Анатолій Мельниченко.

Він наголосив, що кожного разу, відвідуючи школу, згадує свої власні шкільні роки і йому так хочеться повернутися у ті прекрасні дні.