«Рух-це здорово!» - масштабне родинне свято відбулося в Оліївській громаді (ФОТОЗВІТ)

Дата: 07.06.2021 12:09

Аматорські колективи, легендарний фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав», українська естрадна співачка,  переможниця Міжнародного фестивалю «Юрмала-Шансон» Лєна Дарк, показові виступи кінологічної служби, рятувальників та поліцейських - це лише маленький шматочок програми свята, яке відбулося за ініціативи Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка.

Святкова програма розпочалася зі змагань з мініфутболу та спортивних естафет. Команди Зороківського ліцею, села Довжик, Новопільського ліцею,  Вільської загальноосвітньої школи, Некрашівської гімназії, Троковицького екологічного ліцею та інших навчальних закладів громади змагалися за першість у поєдинку, за що згодом отримали свої призи на «Співочому полі». Переможцем футбольних змагань стала команда Троковицького ліцею.

Маленьких жителів громади пригощали безкоштовним морозивом, солодкою ватою, попкорном, провели майстер-клас з аквагриму, а також запрошували до розваг на батутах.

Свято проходило в селі Оліївка, на території стадіону, який на час розважальної програми перевтілився на «Співоче поле». Локації та фотозони були оформлені у стилі кантрі.

Керівництво Оліївської сільської ради висловлює особливу вдячність голові Житомирської ОДА Віталію Бунечку за підтримку заходів, які проводяться на території громади; меценату Годердзі Кварацхеліа, який надав для змагань спортивний майданчик комплексу "Золоте руно"; президенту компанії "Рудь" - Петру Рудю за безкоштовно надане морозиво для учасників змагань, Житомирській районній асоціації футболу в особі голови Володимира Решотки. Дякуємо працівникам Ювенальної Превенції відділу поліції №1 Житомирського районного управління поліції; Кінологічній службі ГУНП України в Житомирській області, Черняхівському РС Управління ДСНС України у Житомирській області - їх участь зробили свято для дітей різноманітним та яскравим! Діти мали змогу побачити показові виступи та уявити себе справжнім рятувальником чи поліцейським.