Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 12.03.2020 09:34

Фото без описуПро початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території для визначення містобудівних потреб земельної ділянки під розширення виробничого комплексу для розміщення навісів та майданчику для складування матеріалів на площі 0,9120 га, за межами с. Кам’янка Житомирського району Житомирської області» зі звітом про стратегічну екологічну оцінку (далі – детальний план).

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації №333 від 21.06.2018 року.  Техніко-економічні показники: загальна площа ділянок – 0,9120 га. площа забудови: навіс для складування матеріалів – 1584,00 кв. м, площадка для складування з навісом – 2880 кв. м. Замовник: управління інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Житомирської райдержадміністрації. Розробник: ПП «Домобуд-ВС». Фінансування: розроблення детального плану здійснюється за рахунок ТДВ «Житомирський ДЕЗНУ». Ознайомитися з детальним планом можливо в приміщенні та веб-сайті Оліївської сільської ради, в управлінні інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології Житомирської райдержадміністрації (м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, каб. 403), або на веб-сайті Житомирської райдержадміністрації за посиланням: http://zhytomyr-rda.gov.ua/sfery-diialnosti/ekonomika-ta-finansy/budivnytstvo-ta-arkhitektura/rozrobka-opryliudnennia-ta-zatverdzhenni-mbd-na-mistsevomu-rivni/.

Пояснювальна записка