Діти Оліївської громади відвідали Житомирський маслозавод "Рудь"

Дата: 21.06.2021 08:00

18 червня 2021 року діти села Довжик, а саме учасники футбольної команди зі змагань з мініфутболу та учасники розважальної програми, які взяли активну участь у масштабному родинному заході «Рух – це здорово!», що пройшов 5 червня на території  Оліївської громади, відвідали Житомирський маслозавод «Рудь».

Організували мандрівку керівництво та депутати Оліївської сільської ради спільно з дирекцією Житомирського маслозаводу.  Щиро дякуємо президенту компанії "Рудь" Петру Рудю та його команді.

В таку мандрівку вже незабаром поїдуть учасники родинного свята "Рух - це здорово!" і з інших сіл громади.

Під час екскурсії діти дізналися багато цікавинок з історії виникнення морозива, ознайомилися з його основними складовими, прогулялися виробництвом і на власні очі побачили весь процес виробництва морозива на надсучасному обладнанні. А ще — досхочу насолодилися морозивом, просто з-під фризера.

Нагадаємо, дитяча футбольна команда села Довжик на змаганнях зайняла почесне 3 місце, а переможцем стала команда Троковицького ліцею. Всі учасники змагань отримали нагороди та прохолодні десерти від компанії «Рудь».