Дата: 11.06.2021 17:11

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

«Детальний план території Коригування детального плану території в межах вулиць Л. Ступницького та Вишпільської для впорядкування території школи та розміщення дошкільного навчального закладу і малоповерхової забудови с. Оліївка Житомирського р-ну Житомирської обл., з метою прибудови до школи».

Підстава для розробки ДПТ – рішення Оліївської сільської ради №190 від 28 травня 2021 року.

Орієнтовна площа земельної ділянки – 8,0 га.

Замовник розроблення ДПТ - Оліївська сільська рада.

Розробник ДПТ – ТОВ «Центр Інвентаризації.

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися з «11» червня 2021 р. по «12» липня 2021 р. за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Оліївка, приміщення сільської ради. Слухання відбудуться 23 червня 2021 року о 15.00 год. в приміщенні  Оліївської сільської ради: с. Оліївка, вул. Садова, №4, Житомирського району.

Відповідальна особа за прийом пропозицій –  начальник відділ будівництва, архітектури, житлово – комунального господарства, благоустрою та інфраструктури - Городнюк В.Б..