У День державної служби Анатолій Мельниченко привітав колектив Житомирської РДА

Дата: 23.06.2021 18:10

Фото без описуСьогодні своє професійне свято відзначають представники державної служби.

Робота державного службовця - важлива, копітка та відповідальна праця справжніх професіоналів, які у своїй більшості демонструють максимальну відданість справі та бажання служити людям.

Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко сьогодні під час урочистого заходу привітав з професійним святом колектив Житомирської районної державної адміністрації.

«Щиро ціную ту плідну співпрацю, яка склалася між райдержадміністрацією та нашою громадою», - підкреслив Анатолій Мельниченко.

Сільський голова вручив Подяку Оліївської сільської ради голові Житомирської РДА Юрію Денисовцю за високий професіоналізм та принципову позицію щодо налагодження плідної співпраці, сприяння розвитку громад і добробуту населення.

Оліївська сільська рада тісно працює пліч-о-пліч з усіма структурними підрозділами РДА, але особливо ця робота стосується турботи про наших співгромадян. Тому також Анатолій Мельниченко вручив Подяку начальнику управління праці та соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації Людмилі Вакулюк.

«Бажаю вам, шановні колеги, міцного здоров'я, добробуту, заслуженої шани і вдячності від людей!» - звернувся до всіх державних службовців Оліївський сільський голова.

Фото без описуФото без опису