Україна відзначає День створення Національної поліції

Дата: 04.07.2021 14:20

Цього липневого дня відзначаємо День створення Національної поліції України. У своїй роботі керівництво, працівники та депутати Оліївської сільської ради плідно співпрацюють з представниками цієї надзвичайно відповідальної місії, адже маємо спільну мету - порядок і стабільність у громаді, захищеність наших співгромадян.

Ті програми, які вже реалізовані, і ті, що спільно втілюються зараз, працюють на досягнення цієї мети.

На цьому наголосив Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко, вітаючи представників поліції зі святом.
Учора під час масштабного заходу, що пройшов у Станишівській громаді, за ініціативи Житомирського відділу поліції, представники місцевої влади, громадськості отримали почесні відзнаки від поліції за небайдужість та співпрацю у такій важливій сфері життя як охорона правопорядку та захист громадян.

"Для мене є великою честю - отримати відзнаку від начальника відділу поліції №1 Житомирського районного управління поліції Володимира Богаткова - відзнаку для всіх представників Оліївської сільської ради, депутатського корпусу. Ми  розуміємо спільні проблеми у суспільстві і  працюємо над спільним їх вирішенням",- сказав Анатолій Мельниченко.

Під час заходу було висаджено Алею Співдружності. Так активно громади разом з поліцейськими відзначили їх професійне свято.

Анатолій Мельниченко висловив подяку за ініціативу такого масштабного спортивно-розважального заходу Житомирському відділу поліції, за дружню атмосферу Станишівському сільському голові Юрію Матвійчуку та його однодумцям, активну підтримку й участь - колегам з Березівської, Глибочицької, Новогуйвинської, Тетерівської громад.

Сільський голова привітав захисників правопорядку з професійним святом та побажав кожному поліцейському і членам їхніх сімей міцного здоров'я, терпіння, Божої допомоги у такій непростій роботі. Від імені Оліївської громади Анатолій Мельниченко подякував правоохоронцям за те, що вони бережуть мир та спокій в нашій країні!