Відбулося засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради

Дата: 02.07.2021 08:51

Відбулося засідання виконавчого комітету Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто ряд питань.

Зокрема, було затверджено план роботи виконавчого комітету Оліївської сільської ради на ІІ-е півріччя 2021 року.

Ряд питань стосувався дітей громади. Зокрема, було затверджено порядок направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджету Оліївської сільської ради. Також члени виконкому обговорили питання про доцільність влаштування на цілодобове перебування до Житомирської спеціальної школи Житомирської обласної ради окремих осіб з числа дітей.
Обговорили і організацію соціальної роботи з сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Ознайомитися з повним переліком питань, ви зможете на нашому сайті у розділі «Офіційні документи».?

Фото без описуФото без опису?