З Днем рибалки!
Багато хто з нас, особливо особи чоловічої статі, люблять посидіти де-небудь за вудкою в спокійній обстановці, сподіваючись при цьому на хороший улов. Для деяких рибалку не можливо замінити ні походом в театр, кіно чи прогулянкою в парку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, принаймні, знаходять в ньому величезний відпочинок для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла, але не можна забуватися і про тих, хто займається цим на професійному рівні.
Робота професійних рибалок - це не проста праця. Вона часто пов’язана з прямими ризиками і навіть в наші дні, при досить розвинених технологіях вилову, ніхто не може дати гарантій, що все пройде гладко.
Сама професія рибалки є однією з найстародавніших, затребуваних і шанованих професій у світі.
В Україні День рибалки був закріплений Указом Президента України від 22 червня 1995 року за № 464/95 та відзнається у другу неділю липня.
В цей день вітають не тільки всіх, хто поєднав своє життя з цією складною і романтичної професією, а й тих, для кого заняття риболовлею є спортом чи хобі, особливим станом душі чи способом злиття з природою. Рибалки - це особливе, своєрідне братство, яке складається з людей різних занять і віків, це не тільки азарт, але і можливість зануритися у роздуми, і просто гордість, яку може подарувати рибалці його вдалий улов.
Бажаємо успіхів і везіння, вдалого кльовання і тихої погоди, відмінного настрою і гарної компанії, великої риби і вільного часу для заняття улюбленим хобі.