Діти навчальних закладів Оліївської громади відвідали Житомирський маслозавод «Рудь» (ФОТО)

Дата: 12.07.2021 09:07

Нещодавно діти всіх навчальних закладів Оліївської громади,  а саме учасники футбольних команд зі змагань з мініфутболу та учасники розважальної програми, які взяли активну участь у масштабному родинному заході «Рух – це здорово!», відвідали відомий Житомирський маслозавод «Рудь».

Житомирський маслозавод є лідером ринку морозива,  молочних продуктів та напівфабрикатів по всій території України та далеко за її межами.

Під час візиту на підприємство діти скуштували різні види морозива та на власні очі побачити процес його виготовлення.

Дані мандрівки організовані керівництвом та депутатами Оліївської сільської ради спільно з дирекцією  ПАТ Житомирський маслозавод «Рудь».