Грошовий сертифікат вручили випускниці Троковицького ліцею Надії Химач (ФОТО)

Дата: 13.07.2021 16:19

Під час чергової сесії сільської ради Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко вручив грошовий сертифікат від сільської ради випускниці Троковицького ліцею Надії Химач, яка за високі досягнення у навчанні була нагороджена золотою медаллю.

«Дякую батькам, рідним, вчителям, усім, хто підтримує Надію на шляху до життєвих вершин. І звичайно дякую самій Надії за стремління до знань! Будемо і надалі підтримувати та заохочувати наших дітей до навчання та здобуття нових знань», - зазначив сільський голова.

Нагадаємо, що вперше в Україні Оліївська сільська рада надаватиме підприємцям, які зареєструються на її території до 31.12.2021, фінансову підтримку на поворотній основі в розмірі 50 % від обсягу сплачених у минулому році податків в місцевий бюджет. Таким чином керівництво та депутати громади прагнуть наповнити місцевий бюджет.