Оліївський сільський голова зустрівся з жителями села Вишпіль (ФОТОЗВІТ)

Дата: 21.07.2021 11:45

Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко, за участю старости Зороківського округу, начальників відділу будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури, відділу освіти та представників інших структурних підрозділів сільської ради, зустрівся з жителями села Вишпіль.

Під час зустрічі було розглянуто та спільно обговорено ряд питань, які хвилюють громадян. В результаті спілкування, сільський голова дав термінове доручення щодо проведення поточного ремонту літнього майданчика, що знаходиться біля будинку культури села Вишпіль, забезпечення закладу культури та фельдшерського пункту інтернетом.

Окрім того, представники сільської ради оглянули місцевий дошкільний навчальний заклад. Було вирішено провести благоустрій території: облаштувати плиткою подвір’я дитячого садочку, встановити нові лавочки та вхідну групу. Варто зазначити, що наразі проводяться ремонтні роботи по облаштуванню внутрішніх санвузлів садочку для дітей та персоналу.

Таким чином навчальний рік у садочку розпочнеться з належними санітарними умовами. На питання, які піднімалися жителями громади, були надані відповіді. Проблеми, які потребують додаткового вивчення, взяті під особистий контроль сільського голови та будуть вирішені по мірі можливості.