З Днем працівників торгівлі!

Дата: 25.07.2021 08:35

Шановні працівники торгівлі! Щиро вітаємо вас із профеФото без описусійним святом!

Торговельна справа – одна з найдавніших в історії людства. Колись давним-давно торгівля стала сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу. Торгівля – одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але перш за все є засобом спілкування людей один з одним.

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, яка покликана щоденно задовольняти потреби населення.

З нагоди професійного свята бажаємо вам впевненості у кращому майбутньому, здоров’я і життєвої наснаги, благополуччя і достатку, родинного тепла, посмішок покупців, економічної стабільності та процвітання.

Сільський голова Анатолій Мельниченко та

депутатський корпус