Триває вакцинація працівників закладів освіти Оліївської громади (ФОТО)

Дата: 05.08.2021 08:11

Робота шкіл цього навчального року залежатиме від вакцинації вчителів. Таку новацію нещодавно прийняли урядовці. Вимога запрацює у разі виведення області зі «зеленої» зони карантину. Різке зростання захворюваності на коронавірус для частини учнів знову означатиме перехід на дистанційне навчання. Така вимога стосуватиметься шкіл, у яких від коронавірусу не щепили достатню кількість педагогів.

Як зазначають в Міністернстві охорони здоров'я «Покликання вчителів – ділитися своїми навичками та вміннями з учнями. Усі втомилися від онлайн-уроків та прагнуть живого спілкування у класах. Вакцинація від COVID-19 дозволить розпочати рік безпечно та у звичному режимі».

Так, вчора, 4 серпня, було провакциновано 48 працівників освіти Оліївської громади. Щеплення проводили вакциною Pfizer. До першого вересня планується вакцинувати 80% освітян сільської ради.

Довідково: за даними виробника, вакцина Pfizer-BioNTech (інша назва – BNT162b2) уже показала ефективність у 95% випадків під час поточного масштабного клінічного випробування.

Маєте запитання щодо вакцинації? Загляньте у спеціальний збірник з вакцинації для освітян bit.ly/education_vaccination