Анатолій Мельниченко: ми всі повинні бути вдячними представникам старшого покоління

Дата: 11.08.2021 09:22

Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко підписав чергове розпорядження про надання матеріальної допомоги (по тисячі гривень) громадянам, які досягли 80-річчя, 85-річчя, 90-річчя, 95-річчя та 100-річчя.

В Оліївській громаді діє відповідна програма, згідно якої ми, зокрема, вшановуємо і наших земляків поважного віку. На початку року старости подають до сільської ради списки громадян з необхідним пакетом документів.

Якщо у вас, шановні жителі, виникнуть якісь питання з цього приводу, прошу звернутися до старост і вони нададуть кваліфіковану відповідь. Представники старшого покоління будували, розвивали наші села. Наш обов'язок сьогодні - продовжувати їх справу і бути вдячними, підтримувати їх.