Представники Оліївської громади активно популяризують спорт на рівні району та області

Дата: 16.08.2021 12:35

13 серпня відбулася фінальна частина обласної Спартакіади Житомирщини серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, присвячена 30-річчю незалежності України.

На «Спартак-Арені» змагалися шість кращих команд: Житомирської ОДА, Житомирської РДА, Житомирської міської ради, Бердичівської РДА, Коростенської РДА, Новоград-Волинської РДА.

Приємно відзначити, що у складі команди Житомирського району участь у змаганнях взяв і депутат Оліївської сільської ради Василь Городнюк, який разом з однодумцями постійно проводить активну роботу щодо популяризації спорту та здорового способу життя як у нашій громаді, так і в районі.

Учасники змагалися за звання переможців та призерів з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, шашок та швидких шахів.

Від імені голови облдержадміністрації Віталія Бунечка  команди зі стартом фінального етапу привітала перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко. Вона побажала спортсменам  упевненості у власних силах та яскравих перемог.

На відкритті заходу були присутні голова РДА Юрій Денисовець, перший заступник голови РДА Олександр Хомич, заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова,  директор департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максим Обшта та інші почесні гості, яким небайдужий спорт  та здоровий спосіб життя.

У загальнокомандній першості перемогу отримала команда Житомирської РДА. Друге місце виборола Житомирська міська рада, третє – Бердичівська РДА.

Також команда Житомирського району зайняла 3 місце в змаганнях з міні-футболу. Щиро вітаємо наших колег!

Крім того, команди Оліївської громади увійшли в друге коло Вищої та Першої ліг Житомирського району з футболу. Ігри відбулися 15 серпня. Побажаємо нашим спортсменам цікавих змагань та нових звершень.

Фото - сайт Житомирської РДА та з собобистого архіву