30 вересня – найчитальніший день року, Всеукраїнський день бібліотек.

Дата: 30.09.2021 08:00

Вітаємо з професійним святом бібліотекарів — провідників у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Бібліотекарі - це люди, яким відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів.

Дехто може сказати, що бібліотеки — це минуле століття. Нічого подібного! Безсумнівно, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу, але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.

У цей день щиро вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек та бажаємо, щоб жоден храм знань і вірних друзів-книг ніколи не втратив своєї популярності, щоб в бібліотеці завжди можна було знайти відповідь на будь-яке питання, відправитися в подорож по країнах історії та фантазії, розвідати найцікавішу таємницю і відкрити якийсь важливий секрет.

До речі, Всеукраїнський день бібліотек— відмінний привід провести за читанням. Адже читати не  шкідливо, шкідливо не читати.

Всеукраїнський День бібліотек. | Вільшанська громада