Напередодні 2021-2022 навчального року службою у справах дітей проведено зустрічі з дітьми та їх батьками (ФОТОЗВІТ)

Дата: 29.09.2021 16:26

Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, які взяті на облік у служби у справах дітей Оліївської сільської ради, як такі що опинилися у складних життєвих обставинах, постійно перебувають в полі зору органу опіки та піклування.

Напередодні 2021-2022 навчального року з метою контролю за підготовкою до школи вказаних категорій дітей, службою у справах дітей сільської ради за участі старост, керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти проведено зустрічі з дітьми та їх батьками. У заходах, які відбулись до Дня знань, 27 та 28 серпня, взяли участь 85 дітей з 26 сімей.

За кошти, які передбачені на реалізацію сільської програми виконання заходів Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2021 рік» було придбано солодкі подарункові набори, які отримали діти. Кожна родина отримала продуктовий набір.

Батькам наголошено на необхідності виконання батьківських обов’язків (виховання та утримання дітей у сім’ї, забезпеченні достатнього рівня життя), роз’яснено  про важливість здобуття дітьми дошкільної та повної загальної середньої освіти.

Дорослі, будьте відповідальними! Пам’ятайте, що виховання дітей – ваш святий обов’язок!