Що гарантує декларація з сімейним лікарем?

Дата: 06.10.2021 09:05

Питання здоров’я чомусь турбує нас тільки у період пандемії чи під час загострення сезонних застуд.

З появою реформи первинної ланки медичної допомоги, люди стикнулися з безліччю питань, одне з яких - «Чи дійсно необхідно підписувати декларацію з лікарем?»

Сімейний лікар – це людина, якій ви довіряєте найцінніше – своє здоров’я. Сімейний лікар орієнтується у всіх патологічних станах та надає кваліфіковану медичну допомогу, за потреби залучає фахівців спеціалізованої та високоспеціалізованої допомоги.

Саме сімейний лікар знає, що робити, якщо у вас болить серце, підвищилась температура чи почався кашель. Тільки він допоможе у визначенні термінів вакцинації.

Підписання декларації – це швидкий процес, який не потребує купи довідок та дозволів.

Що гарантує декларація з сімейним лікарем? Пацієнти, які підписали декларацію з сімейним лікарем, мають право на безоплатні медичні послуги, гарантовані НСЗУ.

Нагадуємо, що жителі Оліївки, Піщанки, Сонячного, Кам’янки, Новоселиці та Довжика вже зараз мають змогу підписувати декларації з кваліфікованим сімейним лікарем, який має великий досвід роботи у медичній сфері, -  Михайлом Колпаковим (телефон лікаря 0963621307).

Також жителі Троковичів та Некрашів, які ще не підписали декларацію або мають бажання обрати нового сімейного лікаря, можуть завітати до Троковицької амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та підписати декларацію з лікарем загальної практики - сімейним лікарем Процюк Ольгою Дмитрівною. Додаткову інформацію ви можете дізнатися, зателефонувавши до медичної сестри: +380 96 658 3975 (Дарина).

Для підписання декларації потрібно мати:

• паспорт;

• ідентифікаційний код;

• свідоцтво про народження (для дитини);

• телефон (для реєстрації в системі).

Декларацію від імені дитини можуть підписати батьки або опікун.