Завершено капітальний ремонт відрізку автошляху Кам'янка - Вільськ (ФОТО)

Дата: 06.10.2021 13:35

В рамках програми Президента України «Велике будівництво», на території Оліївської громади продовжуються роботи з ремонтування доріг місцевого та загальнодержавного значення. Завдяки ефективній співпраці Оліївської сільської ради з Житомирською обласною державною адміністрацією, вдалося відремонтувати проблемні автошляхи, на які були постійно нарікання від жителів громади.

Так, завершено капітальний ремонт відрізку автошляху загального користування місцевого значення С060610 Житомир-Вільськ через Кам'янку.

Влаштування асфальтного покриття здійснювалось у два шари.

Роботи тривали 6 місяців. Загальнокошторисна вартість склала понад 61 млн грн.

Загалом, встановлено нові технічні засоби організації дорожнього руху (ред. - дорожні знаки, розмітки, бар’єрне огородження та напрямні стовпчики), влаштовано нові зупинки громадського транспорту.

«Ремонт автодороги здійснювався в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Хочу подякувати голові Житомирської ОДА Віталію Івановичу Бунечку та директору департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА Інні Вікторівні Хоменко за допомогу, за те, що вкотре йдуть назустріч і підтримують Оліївську громаду.  Щиро надіюсь на подальшу нашу співпрацю, адже лише спільними зусиллями ми можемо зробити вагомий внесок у покращення життя людей», - зазначає Оліївській сільський голова Анатолій Мельниченко.

Варто зазначити, що нове дорожнє покриття значно покращить поїздки місцевих жителів. Відтепер мешканці даних сіл зможуть комфортно та безпечно добиратися до потрібних їм місць.