Оголошення про проведення процедури громадських слухань

Дата: 03.09.2021 09:19

Оголошення про проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки за адресою: село Оліївка, вул. Звягельська, Житомирського району.

Підстава для  розробки ДПТ – рішення №243 8-ї сесії VIIІ скликання Оліївської сільської ради від 09.07.2021 року.

Площа розробки ДПТ – 4,1219 га.

Замовник розробки ДПТ- Оліївська сільська рада. Розробник детального плану території – ПП «Домобуд-ВС». Платник – ПП "Діабаз".

Оприлюднення ДПТ та прийом пропозицій буде здійснюватися  з 3 вересня 2021 року по 1 жовтня 2021 року за адресою: Житомирський район, с. Оліївка, приміщення сільської ради.

Громадські слухання відбудуться 1 жовтня 2021 року об 11.00 в приміщенні сільської ради з дотриманням усіх карантинних вимог.