Оліївська сільська рада придбала новий трактор для потреб громади (ФОТО)

Дата: 11.10.2021 16:06

Для забезпечення потреб громади та покращення якості надання комунальних послуг населенню, Оліївською сільською радою придбано новий трактор марки «Беларус 892.2». Це вже не перша одиниця техніки в обоймі комунальних служб Оліївської громади.

«Придбали трактор для комунального підприємства «Добробут». Тепер наводити лад у громаді стане ще легше. Особисто перевірив нову техніку. Згадалося дитинство, коли з батьком працював на городі маленьким китайським тракторцем. Новий сучасний потужний трактор працюватиме над тим, щоб громада була чистішою та ошатнішою», - розповідає Оліївський сільський голова Анатолій Мельниченко.

Нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл громади та забезпеченню комфортних умов проживання населення у сільській місцевості.