Проведено капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Польової та Михайлівської у Троковичах (ФОТО)

Дата: 11.10.2021 15:55

За дорученням Оліївського сільського голови Анатолія Мельниченка проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вулицям Польовій та Михайлівській у селі Троковичі, частина яких була заасфальтована раніше, проте роботи не були завершені.

Тож як тільки з’явилася можливість керівництвом сільської ради було вирішено продовжити ремонт доріг на даних вулицях. Відтепер місцеві мешканці можуть з комфортом пересуватися по новій дорозі.

Сьогодні наша громада налічує 21 населений пункт і сільська рада шукає шляхи поліпшення життя кожного з сіл. Частину робіт вдається проводити власними силами, інша частина потребує додаткової підтримки. Так, наступного року, керівництво Оліївської сільської ради робитиме усе можливе аби забезпечити комфортний та безпечний проїзд на проблемних автошляхах інших населених пунктів громади.

Надзвичайно приємно те, що наші ініціативи підтримує і керівництво області, зокрема, хочемо висловити вдячність директору Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА Інні Вікторівні Хоменко, з якою ми постійно спілкуємося щодо вирішення стратегічних питань у громаді, голові Житомирської обласної державної адміністрації Віталію Івановичу Бунечку.

Саме такими кроками, співпрацюючи між населенням громади та сільською радою ми зможемо покращити життя мешканців.