Вітаємо з Днем захисників і захисниць України!

Дата: 13.10.2021 09:05

Шановні захисники та захисниці! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди потрійного свята: Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці.

Це престольне свято у Вишполі та храмове свято в Троковичах. Щиро вітаємо жителів цих прекрасних сіл та жителів усієї нашої громади.

Цей день символічний для українців, адже він несе в собі історичну пам'ять про добу Козаччини в національній історії України, духовну спадщину українського народу. Козаки особливо шанували Божу Матір та свято Покрова Пресвятої Богородиці, що стало Днем козацтва. Тепер в цей день вшановуємо і представників українського війська.

Висловлюємо щирі слова вдячності всім, хто боронив і боронить нашу землю, охороняє життя та мирну працю свого народу.  Слава та низький уклін Героям, які живуть поряд з нами. Вічна пам‘ять полеглим Героям, щира вдячність їхнім матерям, рідним та близьким.

Шановні захисники та захисниці, на жаль, карантинні обмеження не дають нам змоги зібрати вас усіх разом, щоб подякувати, як ми це робили раніше. Найменше, що ми можемо зробити, це виділити матеріальну допомогу, яку кожен з вас отримає найближчим часом. Щиро дякуємо за ваш самовідданий подвиг! За мирне небо, яке ми маємо завдяки Вам!

Просимо Господа і Пресвяту Богородицю берегти мир та спокій на нашій українській землі.

З повагою,

Оліївський сільський голова

Анатолій Мельниченко

та депутатський корпус