У закладах культури відбулись тематичні заходи До Дня захисників і захисниць України (ФОТО)

Дата: 18.10.2021 15:35

До Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва – у закладах культури Оліївської громади з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, були проведені тематичні заходи: організовані виставки дитячих малюнків, виступи аматорських колективів, історичні екскурси тощо.

Так, в клубі с. Довжик було проведено захід для дітей «Я козацького роду» та козацький QR-квест під час якого в рамках інтерактивної гри діти демонстрували свої знання з історії нашої держави. В клубі с.Світин та бібліотеці с.Новопіль організовано книжкові виставки «Козацтво – слава України» та «Козацька слава України» відповідно, де було представлено книги про козаків, їх побут та життя. Крім цього, в Новопільській бібліотеці пройшла виставка «Захисники України», де продемонстровано тематичні папки «АТО – наша біль і тривога» і «Мої земляки – учасники АТО». В клубі с.Некраші за участі учнів та вчителів Некрашівської гімназії пройшов урочистий захід «Сила нескорених».

В будинку культури с.Оліївка проведено виставку дитячих малюнків до Дня захисників і захисниць України та українського Козацтва.

В закладах культури сіл Вишпіль, Ксаверівка, Оліївка пройшли святкові концерти.