Інформація про вивезення побутових відходів на території громади

Дата: 26.10.2021 10:02

Фото без описуЗ метою покращення обслуговування жителів та охоплення наданням послуг всіх сіл (зокрема, сіл колишньої Вільської громади), 19 жовтня 2021 року в Оліївській громаді відбувся конкурс на виконавця послуг з вивезення побутових відходів. Переможцем конкурсу визнано КП «Добробут» Оліївської сільської ради. Комунальне підприємство запрошує всіх мешканців громади на підписання договорів з переможцем (для цього необхідно мати копію паспорта та ідентифікаційного коду).

Беручи до уваги те, що, згідно чинного законодавства, безкоштовний вивіз сміття заборонений, в Оліївській громаді з 2022 року запроваджується новий формат вивезення побутових відходів. А саме - з 1 січня 2022 року вивіз сміття буде відбуватись в тих громадян, які заключили договори на платній основі. Вивезення в діючому форматі з 01.01.2022 року відбуватись не буде. Тариф на вивезення та захоронення побутових відходів становить 20,70 грн. за мешканця на місяць.

Для підписання договору громадяни можуть звернутися за адресою: с. Довжик, вул. Нескорених 22, т.097-110-55-77 з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00. Також спеціаліст комунального підприємства буде виїздити в населені пункти для заключення договорів (слідкуйте за інформацією про графік виїздів).

Найближчі виїзди:

01.11.2021 – с. Кам’янка, приміщення старостинського округу з 09:00 до 16:00

02.11.2021 – с.Сонячне, приміщення клубу з 09:00 до 16:00.

До кінця 2021 року сміття буде в форматі та згідно графіку, який був затверджений на поточний рік з включенням додаткових днів, про які ви зможете дізнатися на сайті громади та на дошках оголошень.

Графік найближчого вивезення сміття:

Понеділок, 1 та 22 листопада

Троковичі, Некраші, Піщанка