ВАКАНСІЯ спеціаліста кошторисника

Дата: 04.11.2021 15:10

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта (Інженерно-будівельна) відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за фахом – не менше 3 років, володіння ПК, вміння застосовувати програмний комплекс АВК, знання ринку будматеріалів, знання норм витрат будматеріалів, знання технології виробництва будівельних робіт, правил оформлення проектно-виконавчої документації.

Функціональні обов'язки:

• Робота з кошторисами, складання графіків виконання робіт;
  • Планування виконання робіт, відстеження виконання виконання робіт, аналіз термінів, аналітика;
  • Складання бюджетної кошторисної документації в АВК;
  • Оперативне реагування на усунення причин недотримання строків;
  • Розрахунок обсягів робіт, проведення замірів на об'єкті;
  • Якісна перевірка наданої проектної документації;
  • Складання локальних кошторисів, актів виконаних робіт, накопичувальних відомостей, договірних цін, актів здачі-приймання виконаних робіт за формою КБ2в, та довідок КБ3;
  • Складання звітів

Добір кандидата на посаду проходитиме шляхом попередньої співбесіди та конкурсу.

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном: 098-950-76-15 (адреса - с.Оліївка, вул. Садова,4, Оліївська сільська рада, відділ будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури)