Привітання з днем працівника соціальної сфери!

Дата: 06.11.2021 20:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ви робите велику і важливу роботу: ви допомагаєте людям там, де вони самі не можуть допомогти собі. Ви щоденно опікуєтеся проблемами людей, забезпечуєте їх потреби, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення, насамперед, люди похилого віку та інваліди, ветерани, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Ми вдячні вам за вашу милосердну працю, за ваш вогник теплоти і добра в серці, чуйність, людяність, розуміння і увагу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, взаємної любові, домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення громади. Нехай фортуна завжди посміхається вам, а птах щастя часто прилітає в ваш будинок.

З повагою,

Оліївський сільський голова

Анатолій Мельниченко та депутатський корпус

З Днем працівника соціальної сфери України 2020 - привітання, картинки,  листівки