З днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2021 09:42

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи – свято, яке встановлено на згадку про початок двох революцій в нашій державі, Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), подій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства – гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами.

Цього дня, ми віддаємо шану патріотизму й мужності усіх, хто постав на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини й громадянина, національних інтересів нашої держави, продемонструвавши, що свобода та справедливість є одними з найбільших цінностей для українських громадян.

Світла пам’ять тим, хто віддав життя за свої переконання, гідність та свободу нашої держави. Витримки та сил всім, хто захищає незалежність і територіальну цілісність дотепер.

Будьмо гідними подвигу тих Героїв, які полягли за цю мету і нашу свободу. Вічна їм пам’ять і шана.

З Днем Гідності та Свободи! Бажаю всім мирного неба над українською землею, єдності, благополуччя, добробуту та родинної злагоди в домівках.

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою,