ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ РЕСТАВРАЦІЙНІ РОБОТИ МЕМОРІАЛЬНОГО БУДИНКУ-МУЗЕЮ АКАДЕМІКА С.П. КОРОЛЬОВА

Дата: 29.11.2021 14:54

Меморіальний будинок-музей академіка С.П. Корольова у м. Житомирі було включено до переліку проєктів із реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, що реалізуються в рамках проєкту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”.

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Так, наразі тривають ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С.П.Корольова. Проєктом передбачено заміну вхідних та внутрішніх дверей та віконниць, влаштування підйомника для МГН, заміну зовнішніх мереж водопроводу та каналізації, відновлення внутрішнього опорядження в ході реставраційних робіт.

Загальна вартість об’єкту — 1205,8 тис. грн.

Реалізація проєкту здійснюється за кошти державного бюджету, які передбачені Міністерству культури та інформаційної політики України на ремонтно-реставраційні роботи пам’яток культурної спадщини.

Проєкт планується завершити до кінця 2021 року.

Також у перелік об’єктів реставрації на 2021-2022 роки потрапив і Національний музей космонавтики імені С.П. Корольова у Житомирі.

Нагадуємо, що цьогоріч у Житомирі відкрито будівлю Магістрату (обласний краєзнавчий музей), реконструйовану в рамках програми Президента «Велике будівництво».