В Оліївській громаді реалізується пілотний проєкт Мінсоцполітики «Єдина інформаційна система соціальної сфери» (ФОТО)

Дата: 02.12.2021 10:52

Нещодавно, в рамках робочої поїздки, Оліївську громаду відвідали представники Міністерства соціальної політики України – заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерій Бушков, заступник міністра  Віталій Музиченко, заступник директора Департаменту технологічної модернізації соціальної сфери Мінсоцполітики Альона Гуменюк, заступник Голови правління пенсійного фонду України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Олександр Малецький, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Віктор Градівський та заступниця голови Житомирської райдержадміністрації Людмила Заворотнюк.

Метою візиту стало питання реалізації в області експериментального проєкту Мінсоцполітики «Єдина інформаційна система соціальної сфери", впровадження якої відбувається за участі Оліївської та Тетерівської громад, залучених до процесів тестової експлуатації.
Під час зустрічі було продемонстровано як працює тестова програма, скільки часу відводиться на формування тієї чи іншої справи, які проблеми виникають у процесі її використання.
Учасники робочої групи  підкреслили важливість запровадження "Єдиної інформаційної системи соціальної сфери", адже за їхніми словами це спрощує доступ громадян до одержання соціальних послуг.